Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Maksim Iljin: Persoonilugu

Maksim Iljin alustas äritegevusega 4 aastat tagasi, olles ise siis 28-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2015 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 4 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 2 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Maksim Iljin

Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 4 ettevõttes
  • Asutuse esindusõiguslik isik 1 ettevõttes
  • Prokurist 1 ettevõttes
  • Nõukogu esimees 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Maksim Iljin viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Hoonehalduse abitegevused01
Muu sporditegevus01
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid02

Väärtuse loomine

Täna saab 24 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Maksim Iljin on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 800 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes IDA-VIRUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1390 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 15 604 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 210 eurot bruto, maksab ta ettevõttes VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 437,75 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Maksim Iljin on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 192 501 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 146 996 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Maksim Iljin äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet IDA-VIRUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid". Seal konkureerib ta 948 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,7 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 730 127 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Maksim Iljin ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Maksim Iljin poolt juhitud või omatud ettevõtetest 2 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Maksim Iljin kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Maksim Iljin on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 244 359 eurot. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu üle poole firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et ilma riigihangeteta on need ettevõtted käpuli.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Maksim Iljin endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 218 276 euro jagu, seda perioodil 2006 – 2017. Need toetused läksid kokku 2 ettevõttesse, millest 2 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2017. aastal ettevõttele VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ, kus Maksim Iljin oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 62 439 eurot ning see anti projekti teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Maksim Iljin on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Hoonehalduse abitegevused
  • Muu sporditegevus
  • Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

IDA-VIRUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ storybook

?

IDA-VIRUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ peavoolumeedias

?

IDA-VIRUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest IDA-VIRUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

IDA-VIRUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ viimased sündmused

?
icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Viktor Rauam (04.11.1966) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Risto Lindeberg (27.07.1975) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Aleksei Jevgrafov (24.11.1979) lisatud ettevõtte juhatusse

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..