Meedialeht
Vali raport X

JUSTIITSMINISTEERIUM

Meedialeht ja uudisvoog

503 külastajat

19 jälgijat

Featured Image

JUSTIITSMINISTEERIUM: Tegevuslugu

JUSTIITSMINISTEERIUM alustas peaaegu 50 aastat tagasi, mil juhatuse liikmed, seda juhtima hakkasid.
JUSTIITSMINISTEERIUM valdkond on täitev- ja seadusandlike organite tegevus. Samas valdkonnas (EMTAK 84111) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 13 tükki, kes annavad tööd kokku 1537-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 1.33 miljonit eurot.

JUSTIITSMINISTEERIUM - Varad ja finantsid 2018

  • Ühe töötaja tootlikkus: 115 231€
  • kasumimarginaal: 0%
  • Töötajate arv vähenes 32 töötaja võrra
  • Käibe tõus: 1% (43 610 325 €)
  • Finantshinnang: Rahuldav

Asukoht

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene Registreeru
Kõik artiklid