Meedialeht
Vali raport X

EESTI PANK AVALIK-ÕIGUSLIK JURIIDILINE ISIK, PÕHISEADUSLIK INSTITUTSIOON VÕI NENDE ASUTUS

Meedialeht ja uudisvoog

1 587 külastajat

22 jälgijat

Featured Image

EESTI PANK AVALIK-ÕIGUSLIK JURIIDILINE ISIK, PÕHISEADUSLIK INSTITUTSIOON VÕI NENDE ASUTUS: Tegevuslugu

EESTI PANK AVALIK-ÕIGUSLIK JURIIDILINE ISIK, PÕHISEADUSLIK INSTITUTSIOON VÕI NENDE ASUTUS alustas peaaegu 18 aastat tagasi, mil juhatuse liikmed, seda juhtima hakkasid.
EESTI PANK AVALIK-ÕIGUSLIK JURIIDILINE ISIK, PÕHISEADUSLIK INSTITUTSIOON VÕI NENDE ASUTUS valdkond on keskpanga tegevus. Samas valdkonnas (EMTAK 64111) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 1 tükki, kes annavad tööd kokku 343-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 2.06 miljonit eurot.

EESTI PANK AVALIK-ÕIGUSLIK JURIIDILINE ISIK, PÕHISEADUSLIK INSTITUTSIOON VÕI NENDE ASUTUS - Varad ja finantsid 2018

  • Ühe töötaja tootlikkus: 8 697 809€
  • kasumimarginaal: -57%
  • Töötajate arv jäi samaks.
  • Käibe tõus: 25% (8 687 165 €)
  • Finantshinnang: Mitterahuldav

Asukoht

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene Registreeru
Kõik artiklid