Meedialeht
Vali raport X

KIILI VALLAVALITSUS

Meedialeht ja uudisvoog

242 külastajat

8 jälgijat

Featured Image

KIILI VALLAVALITSUS: Tegevuslugu

KIILI VALLAVALITSUS alustas peaaegu 28 aastat tagasi, mil juhatuse liikmed, seda juhtima hakkasid.
KIILI VALLAVALITSUS valdkond on valla- ja linnavalitsuste tegevus. Samas valdkonnas (EMTAK 84114) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 86 tükki, kes annavad tööd kokku 8809-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 3.15 miljonit eurot.

KIILI VALLAVALITSUS - Varad ja finantsid 2018

  • Ühe töötaja tootlikkus: 48 175€
  • kasumimarginaal: 16%
  • Töötajate arv suurenes 2 töötaja võrra
  • Käibe tõus: 10% (9 217 250 €)
  • Finantshinnang: Väga hea

Asukoht

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene
Kõik artiklid