Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Kennet Davy Bernhard Kronman: Persoonilugu

Kennet Davy Bernhard Kronman alustas äritegevusega 4 aastat tagasi, olles ise siis 51-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2015 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Kennet Davy Bernhard Kronman

  • Ta on Juhatuse liige 2 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Kennet Davy Bernhard Kronman toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 2-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Inkassoteenus ja krediidiinfo02
Mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused01

Väärtuse loomine

Täna saab 21 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Kennet Davy Bernhard Kronman on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 2140 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes OK INCURE OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 2140 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 29 735 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 2140 eurot bruto, maksab ta ettevõttes OK INCURE OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 29 735 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Kennet Davy Bernhard Kronman on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 624 436 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 592 205 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 402 818 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Kennet Davy Bernhard Kronman äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet OK INCURE OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Inkassoteenus ja krediidiinfo". Seal konkureerib ta 73 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 5,98 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 2,22 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Kennet Davy Bernhard Kronman on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on OK INCURE OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Rootsi. Ta konkureerib seal 2161 ettevõttega ning on oma 81 843 eurose käibega 982. kohal. Ekspordi kaudu on Kennet Davy Bernhard Kronman viimati kokku kasumit toonud 2,22 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Kennet Davy Bernhard Kronman on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Kennet Davy Bernhard Kronman poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Kennet Davy Bernhard Kronman kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Kennet Davy Bernhard Kronman ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Kennet Davy Bernhard Kronman täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Kennet Davy Bernhard Kronman on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Inkassoteenus ja krediidiinfo
  • Mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

OK INCURE OÜ storybook

?

OK INCURE OÜ peavoolumeedias

?

OK INCURE OÜ seosed veebis

Veebisügavustest OK INCURE OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

OK INCURE OÜ viimased sündmused

?
icon

OK INCURE OÜ

02.03.2020

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Jennie Maria Flink (30.05.1983) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

OK INCURE OÜ

02.03.2020

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Jennie Maria Flink (30.05.1983) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

OK INCURE OÜ

13.12.2019

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Jennie Maria Flink (30.05.1983) lisatud ettevõtte juhatusse

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..