Meedialeht
Vali raport X

TALLINNA SPORDISELTS KALEV MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 303 külastajat

23 jälgijat

TALLINNA SPORDISELTS KALEV MTÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus TALLINNA SPORDISELTS KALEV MTÜ meeskonda 27 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 715 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 7 liikme võrra (26%) ja keskmine töötasu suurus töötaja kohta ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 828 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 416 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 230 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2019) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 43 416 EUR võrra.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

TALLINNA SPORDISELTS KALEV MTÜ tegutseb sektoris KUNST, MEELELAHUTUS JA VABA AEG, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 896 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..