Meedialeht
Vali raport X

TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

323 külastajat

8 jälgijat

TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. P. (20.02.1953), T. S. (03.08.1947), T. L. (15.03.1954) ja J. R. (03.09.1955). TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, A. P. (s. 20.02.1953); kaunis keskeas 50 aastane, T. S. (s. 03.08.1947); kaunis keskeas 44 aastane, T. L. (s. 15.03.1954); kaunis keskeas 42 aastane, J. R. (s. 03.09.1955).A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ eesotsas ei toimeta. T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ eesotsas ei toimeta. T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ eesotsas ei toimeta. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

TARTU KOOLIJUHTIDE ÜHENDUS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Haridust abistavad tegevused" turul 9 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 3.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haridus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..