Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (513055.00 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti Andres Varik (07.04.1952), Arnold Rüütel (10.05.1928), Aare-Lembit Neeve (28.07.1945), Jaanus Männik (03.05.1951), Tiit Tammsaar (07.11.1951) ja Villu Reiljan (23.05.1953). EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 46 aastane, Andres Varik (s. 07.04.1952); juba pensionieas 70 aastane, Arnold Rüütel (s. 10.05.1928); küpses vanuses 52 aastane, Aare-Lembit Neeve (s. 28.07.1945); kaunis keskeas 47 aastane, Jaanus Männik (s. 03.05.1951); kaunis keskeas 46 aastane, Tiit Tammsaar (s. 07.11.1951); kaunis keskeas 45 aastane, Villu Reiljan (s. 23.05.1953).Andres oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta. Arnold oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HOIA EESTI MERD MTÜ. Ta on EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud. Aare-Lembit oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta. Jaanus oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud. Tiit oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTIMAA PIIMATOOTJATE ÜHISTU TÜH. Ta on EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud. Villu oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Erakondade tegevus" turul 0 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.0 miljonit eurot.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ storybook

?

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ viimased sündmused

?
icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Laar alustas erakondadega keskpanga nõukogu liikmete kõnelusi".
Kajastatud subjektid:EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, EESTI PANK, Mart Laar

icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Helme: leidsime ministrikandidaadi".
Kajastatud subjektid:EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, Kert Kingo, Mart Helme

icon

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Tartu kord. EKRE korraldab noortekeskuse LGBT-teemalise aruteluõhtu vastu meeleavalduse".
Kajastatud subjektid:EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND MTÜ, Piret Talur, Silver Kuusik, Tartu Linnavalitsus, Üllar Sõmera

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..