Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TÜRI VÕRKPALLIKLUBI MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

26 külastajat

0 jälgijat

TÜRI VÕRKPALLIKLUBI MTÜ: Sünnilugu

Türi linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TÜRI VÕRKPALLIKLUBI MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. V. (27.02.1965) ja V. V. (15.11.1959). TÜRI VÕRKPALLIKLUBI MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, M. V. kaunis keskeas 38 aastane, V. V..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TÜRI VÕRKPALLIKLUBI MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle TÜRI VÕRKPALLIKLUBI MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TÜRI VÕRKPALLIKLUBI MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle TÜRI VÕRKPALLIKLUBI MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

TÜRI VÕRKPALLIKLUBI MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Spordiklubide tegevus" turul 21 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 5.4 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..