Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI ARHITEKTIDE LIIT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

282 külastajat

7 jälgijat

EESTI ARHITEKTIDE LIIT MTÜ: Riigihangete lugu

EESTI ARHITEKTIDE LIIT MTÜ on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 0,3 korda aastas ja esimene neist võideti 12 aastat tagasi, aastal 2008. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 4 korda, vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 104 245 euro eest. Sellise raha eest saaks juba ühe väikese ettevõtte kenasti käima tõmmata.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2011, mil võideti kõige suuremas summas hange "Juhendmaterjali "Kõiki kaasava elukeskkonna kavandamine ja loomine" koostamine ja kujundamine", kogumaksumusega 42 020 eurot.

Kokku on EESTI ARHITEKTIDE LIIT MTÜ nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 4 korda.

Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab aastas riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet kõikidest oma riigihangetel osalemistest kokku. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..