×
Irid

Alusta vestlust ja saada sõnum

×
Irid

EESTI KESKERAKOND MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog
EESTI KESKERAKOND MTÜ: Sünnilugu

EESTI KESKERAKOND MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EESTI KESKERAKOND MTÜ sündis 23 aastat tagasi, veel värskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 6 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis on aga tänaseks koomale tõmmanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI KESKERAKOND MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Noh ja nende ilus 104127.00 aasta käivegi (2262936.00 eurot) kinnitab, et küllap juhid ikka teavad, mis teevad.

Selle firma panid püsti K. K., P. K., E. S., E. S., A. J., J. M., T. K., V. L., J. L., K. Õ., A. L., M. S., S. M. ja S. O.. Ettevõttele puhusid suurema elu sisse 15 aastat tagasi tol hetkel kaunis keskeas 49 aastane, K. K. kaunis keskeas 49 aastane, P. K. kaunis keskeas 36 aastane, E. S. kaunis keskeas 48 aastane, E. S. küpses vanuses 56 aastane, A. J. küpses vanuses 58 aastane, J. M. küpses vanuses 55 aastane, T. K. küpses vanuses 53 aastane, V. L. küpses vanuses 52 aastane, J. L. kaunis keskeas 43 aastane, K. Õ. kaunis keskeas 38 aastane, A. L. kaunis keskeas 37 aastane, M. S. toredas tudengieas 24 aastane, S. M. kaunis keskeas 50 aastane, S. O..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VOLVO-KLUBI MTÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle EESTI KESKERAKOND MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust üks aasta. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ESTRADENTA OÜ. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust üks aasta. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, A. H. TAMMSAARE TEE 87 KÜ. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI ÜHISTEGEVUSE LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NOVO HAMBARAVI OÜ. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet G4S GRUPP AS. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KESKERAKOND MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI INVASPORDI LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI KESKERAKOND MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI KESKERAKOND MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Erakondade tegevus" turul 1 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.0 miljonit eurot.

×
Irid

Kommentaare ei ole


Lisan kommentaari

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

kõik artiklid
Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.