Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI OLÜMPIAKOMITEE MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

6 768 külastajat

187 jälgijat

EESTI OLÜMPIAKOMITEE MTÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus EESTI OLÜMPIAKOMITEE MTÜ meeskonda 10 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 2 855 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 3 665 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 364 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 1050 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 135 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 628 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

EESTI OLÜMPIAKOMITEE MTÜ tegutseb sektoris KUNST, MEELELAHUTUS JA VABA AEG, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 896 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..