×
Irid

Alusta vestlust ja saada sõnum

×
Irid

EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog
EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ: Sünnilugu

EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ sündis 22 aastat tagasi.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti H. S., M. A., A. Ü., J. O., A. E., J. R., S. H., T. T., U. P. ja A. A.. EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, H. S. parimas nooruses 33 aastane, M. A. küpses vanuses 62 aastane, A. Ü. küpses vanuses 59 aastane, J. O. küpses vanuses 59 aastane, A. E. kaunis keskeas 46 aastane, J. R. küpses vanuses 59 aastane, S. H. kaunis keskeas 47 aastane, T. T. kaunis keskeas 40 aastane, U. P. parimas nooruses 32 aastane, A. A..

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust üks aasta. Enne EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ENERGIA ÕPPEKESKUS OÜ. EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet INSENERIDE MEESKOOR MTÜ. Ta on EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI KOORIÜHING MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust üks aasta. Enne EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI MEESTELAULU SELTSI TALLINNA MEESKOOR MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TRANSAGENT AB AS. Täna ta siiski enam EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI MEESTELAULU SELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata organisatsioonide tegevus" turul 13 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.5 miljonit eurot.

×
Irid

Kommentaare ei ole


Lisan kommentaari

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

kõik artiklid
Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.