×
Irid

Alusta vestlust ja saada sõnum

A. P.´le

×
Irid

EESTI SUUSALIIT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog
EESTI SUUSALIIT MTÜ: Sünnilugu

EESTI SUUSALIIT MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EESTI SUUSALIIT MTÜ sündis 22 aastat tagasi, veel värskel krooniajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI SUUSALIIT MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. M., A. B., A. L., E. T., T. A., S. T., U. K., A. A., J. P., A. P., M. P. ja T. P.. EESTI SUUSALIIT MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, M. M. kaunis keskeas 39 aastane, A. B. küpses vanuses 56 aastane, A. L. kaunis keskeas 41 aastane, E. T. kaunis keskeas 38 aastane, T. A. parimas nooruses 35 aastane, S. T. parimas nooruses 35 aastane, U. K. parimas nooruses 35 aastane, A. A. parimas nooruses 34 aastane, J. P. parimas nooruses 31 aastane, A. P. parimas nooruses 30 aastane, M. P. parimas nooruses 28 aastane, T. P..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle EESTI SUUSALIIT MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI SUUSALIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NÕMME SUUSAKLUBI MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI SUUSALIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust üks aasta. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SUUSAKLUBI JÕULU MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI SUUSALIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LUKSI MAJA AS. Täna ta siiski enam EESTI SUUSALIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

S. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet FALCO TÜH. Täna ta siiski enam EESTI SUUSALIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

U. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VABAÜHENDUSTE LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI SUUSALIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KLUBI TARTU MARATON MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI SUUSALIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust üks aasta. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TOIDUTORN AS. Täna ta siiski enam EESTI SUUSALIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AP OIL OÜ. Täna ta siiski enam EESTI SUUSALIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet CARRAMBA OÜ. Täna ta siiski enam EESTI SUUSALIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne EESTI SUUSALIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SMARTEN LOGISTICS AS. Ta on EESTI SUUSALIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

EESTI SUUSALIIT MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus" turul 12 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 3.3 miljonit eurot, millest EESTI SUUSALIIT MTÜ osa on kahanenud alla 8.7%.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.