Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

101 külastajat

4 jälgijat

ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ: Sünnilugu

Kärdla linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (47330.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. P. (24.10.1953), H. O. (15.07.1972), I. E. (29.05.1953), U. V. (23.02.1963) ja H. M. (16.06.1968). ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, T. P. parimas nooruses 26 aastane, H. O. kaunis keskeas 45 aastane, I. E. kaunis keskeas 36 aastane, U. V. parimas nooruses 30 aastane, H. M..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PALLIMAA OÜ. Ta on ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI VABAHARIDUSLIIT MTÜ. Täna ta siiski enam ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

U. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet URMAS VIRROJA FIE. Täna ta siiski enam ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HIIUMAA ORIENTEERUJATE KLUBI MTÜ. Ta on ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

ÜHENDUS HIIUMAA SPORDILIIT MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus" turul 15 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 3.4 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..