Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

239 külastajat

5 jälgijat

ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ: Sünnilugu

Türi linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti P. P. (22.07.1958), K. A. (11.03.1951), P. P. (05.09.1976) ja V. V. (07.06.1976). ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 40 aastane, P. P. kaunis keskeas 48 aastane, K. A. toredas tudengieas 22 aastane, P. P. toredas tudengieas 22 aastane, V. V..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI ESTO MTÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ORIENTEERUMISKLUBI JÄRVA KARUD MTÜ. Ta on ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ eesotsas ei toimeta.

ORIENTEERUMISKLUBI JOKA MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Spordiklubide tegevus" turul 5 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.447 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..