Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

135 külastajat

6 jälgijat

EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (7678.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. T. (17.04.1961), M. R. (30.06.1945), J. E. (27.06.1954), A. K. (29.05.1962), K. O. (25.02.1963) ja A. K. (18.02.1964). EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, T. T. küpses vanuses 53 aastane, M. R. kaunis keskeas 44 aastane, J. E. kaunis keskeas 36 aastane, A. K. kaunis keskeas 36 aastane, K. O. parimas nooruses 35 aastane, A. K..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, ÄDALA TN 7 KÜ. Täna ta siiski enam EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI MAALIKUNSTNIKE LIIT MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Kunstialane loometegevus" turul 0 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.017 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..