Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NARVA LINN, TALLINNA MNT 33 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

128 külastajat

0 jälgijat

NARVA LINN, TALLINNA MNT 33 KÜ: Sünnilugu

Narva linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NARVA LINN, TALLINNA MNT 33 KÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (59961.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. K. (21.12.1959) ja G. N. (29.06.1956). NARVA LINN, TALLINNA MNT 33 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, A. K. kaunis keskeas 42 aastane, G. N..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NARVA LINN, TALLINNA MNT 33 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle NARVA LINN, TALLINNA MNT 33 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

G. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NARVA LINN, TALLINNA MNT 33 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle NARVA LINN, TALLINNA MNT 33 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

NARVA LINN, TALLINNA MNT 33 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 84 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 29.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..