Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NÕMME TEE SELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

137 külastajat

5 jälgijat

NÕMME TEE SELTS MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NÕMME TEE SELTS MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. A. (30.07.1942), A. U. (08.07.1955) ja E. K. (25.09.1939). NÕMME TEE SELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 56 aastane, K. A. kaunis keskeas 43 aastane, A. U. küpses vanuses 59 aastane, E. K..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NÕMME TEE SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle NÕMME TEE SELTS MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NÕMME TEE SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on NÕMME TEE SELTS MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam NÕMME TEE SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

NÕMME TEE SELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Keskkonna- ja looduskaitseühendused" turul 5 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.291 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..