Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

240 külastajat

90 jälgijat

TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 II kvartalis real pole Maksuameti andmetel TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ meeskonnas ainsatki töötajat ega makstud ka tööjõu makse.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes I kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 195 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 264 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 0 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2019) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 1 608 EUR võrra.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ tegutseb sektoris MUUD TEENINDAVAD TEGEVUSED, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 825 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 316 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..