Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

240 külastajat

90 jälgijat

TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti V. G. (18.09.1943), V. R. (18.03.1952), E. J. (28.06.1951), A. B. (28.07.1956), N. K. (25.10.1959) ja L. M. (16.08.1952). TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 55 aastane, V. G. kaunis keskeas 47 aastane, V. R. kaunis keskeas 47 aastane, E. J. kaunis keskeas 42 aastane, A. B. kaunis keskeas 39 aastane, N. K. kaunis keskeas 46 aastane, L. M..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LASREF OÜ. Täna ta siiski enam TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, VALGE TN 6 KÜ. TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

E. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KINGSTONE INVEST OÜ. Täna ta siiski enam TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TASMO ÄRIGRUPI AS. Täna ta siiski enam TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

N. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EKSTRAN AS. Täna ta siiski enam TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

TALLINNA KAUPMEESTE SELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude ettevõtjate ja tööandjate organisatsioonide tegevus" turul 13 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.473 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..