Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

82 külastajat

10 jälgijat

LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ: Sünnilugu

Haapsalu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (5836.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. S. (26.04.1940), T. H. (27.08.1952), D. L. (28.11.1953) ja E. K. (15.12.1957). LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 58 aastane, E. S. kaunis keskeas 46 aastane, T. H. kaunis keskeas 45 aastane, D. L. kaunis keskeas 41 aastane, E. K..

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

D. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet DEVID LEPPIMAN FIE. Ta on LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SUUSAKLUBI SULA MTÜ. Ta on LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

LÄÄNEMAA KERGEJÕUSTIKUKLUBI MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Spordiklubide tegevus" turul 5 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.447 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..