Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

479 külastajat

33 jälgijat

EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ: Sünnilugu

Viljandi linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (363404.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. L. (06.11.1962), P. K. (04.04.1957), K. M. (14.05.1950), I. L. (03.11.1962), M. J. (17.06.1951), A. S. (20.04.1954), K. H. (02.03.1962) ja S. M. (08.03.1959). EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, R. L. kaunis keskeas 42 aastane, P. K. kaunis keskeas 48 aastane, K. M. kaunis keskeas 36 aastane, I. L. kaunis keskeas 47 aastane, M. J. kaunis keskeas 45 aastane, A. S. kaunis keskeas 37 aastane, K. H. kaunis keskeas 40 aastane, S. M..

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LÄÄNE-VIRUMAA SUURTE PEREDE ÜHENDUS MTÜ. Ta on EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TARTU PERELIIT MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ANTSLA VALD, UUE-ANTSLA KÜLA, VAHTRAMÄE KÜ. Täna ta siiski enam EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI LASTERIKASTE PEREDE LIIT MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kodanikuõiguste kaitse ja eestkoste; teatud elanikegrupi huvide kaitse" turul 3 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.133 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..