Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

197 külastajat

24 jälgijat

LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ: Sünnilugu

Haapsalu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (75843.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. T. (14.02.1957), S. V. (25.05.1962) ja P. K. (21.09.1963). LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 42 aastane, T. T. kaunis keskeas 36 aastane, S. V. parimas nooruses 35 aastane, P. K..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI KOOLISPORDI LIIT MTÜ. Ta on LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ eesotsas ei toimeta.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LÄÄNEMAA KOOLISPORDI LIIT. Ta on LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

LÄÄNE MAAKONNA SPORDILIIT LÄÄNELA MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Spordi alaliitude, spordiliitude ja spordiühenduste tegevus" turul 19 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 3.4 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..