Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI ARHIVAARIDE ÜHING MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

220 külastajat

1 jälgija

EESTI ARHIVAARIDE ÜHING MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI ARHIVAARIDE ÜHING MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti P. P. (08.02.1957) ja K. I. (31.10.1956). EESTI ARHIVAARIDE ÜHING MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 42 aastane, P. P. kaunis keskeas 42 aastane, K. I..

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI ARHIVAARIDE ÜHING MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle EESTI ARHIVAARIDE ÜHING MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI ARHIVAARIDE ÜHING MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI ARHIVAARIDE ÜHING MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI ARHIVAARIDE ÜHING MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Arhiivide tegevus" turul 3 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.432 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..