Alusta vestlust ja saada sÔnum
Kontaktid
Otsi kontakte oma listist
   EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ 80115195 - Registrisse kantud
   Staatus: Offline
   Vali, kuidas suhelda Postitage ja kommenteerige oma kasutajanimega vÔi ettevÔttega.
   Logi sisse / Registreeru
   94201_ametiuhingute-tegevus_78562746_m_xl.jpg

   EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ: SĂŒnnilugu

   Tallinna linna kandis toimetav ettevĂ”te, EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ sĂŒndis 22 aastat tagasi, veel vĂ€rskel krooniajal kuid tiksus vaikselt 4 aastat, enne kui algas aktiivne Ă€ritegevus, mis kestab tĂ€naseni.

   Otsustajad

   Otsustajad

   Äritehingute eest vastutavad isikud, kasusaajad, endised ja praegused seosed ajateljel. Juhtide Ă€ritegevuse mustrid.

   Vaata raportist >

   Kui keskmiselt elab Eesti ettevĂ”te kuni 6 aastat, siis EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ on selle vanuse juba 4 korda ĂŒletanud! Noh ja nende ilus 2020 aasta neljanda kvartali kĂ€ivegi (13139.23 eurot) kinnitab, et kĂŒllap juhid ikka teavad, mis teevad.

   Selle firma panid pĂŒsti Kalle L., JĂŒri L., Ljubov S., Ilja D., Enn L., Endel P., Mihkel I., Arvi K., Endel S., Raivo V., Valentin K., Tiit T., Olavi M., Vahur S., Tiiu K., Sirje K., Ülle S., Krista T.-K. ja Tatjana B.. EttevĂ”ttele puhusid suurema elu sisse 16 aastat tagasi tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, Kalle L. parimas nooruses 35 aastane, JĂŒri L. kĂŒpses vanuses 55 aastane, Ljubov S. kĂŒpses vanuses 62 aastane, Ilja D. kĂŒpses vanuses 62 aastane, Enn L. kĂŒpses vanuses 61 aastane, Endel P. kĂŒpses vanuses 58 aastane, Mihkel I. kĂŒpses vanuses 57 aastane, Arvi K. kĂŒpses vanuses 55 aastane, Endel S. kĂŒpses vanuses 54 aastane, Raivo V. kĂŒpses vanuses 53 aastane, Valentin K. kaunis keskeas 46 aastane, Tiit T. kaunis keskeas 39 aastane, Olavi M. kaunis keskeas 39 aastane, Vahur S. kĂŒpses vanuses 60 aastane, Tiiu K. kaunis keskeas 50 aastane, Sirje K. kaunis keskeas 46 aastane, Ülle S. kaunis keskeas 44 aastane, Krista T.-K. parimas nooruses 35 aastane, Tatjana B..

   Kalle oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet RIIGI- JA OMAVALITSUSASUTUSTE TÖÖTAJATE AMETIÜHINGUTE LIIT MTÜ. EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas on juht tĂ€nase pĂ€evani.

   JĂŒri oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 2 aastat. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI TRANSPORDIAMETIÜHINGUTE FÖDERATSIOON MTÜ. Ta on EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tĂ€naseks juba muud vĂ€ljakutsed valinud.

   Ljubov oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 2 aastat. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI METALLITÖÖTAJATE AMETIÜHINGUTE LIIT. Ta on EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tĂ€naseks juba muud vĂ€ljakutsed valinud.

   Ilja oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust ĂŒks aasta. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet BENESS-VT OÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Enn oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI ENERGEETIKATÖÖTAJATE AMETIÜHINGUTE LIIT MTÜ. Ta on EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tĂ€naseks juba muud vĂ€ljakutsed valinud.

   Endel oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ĂŒhegi ettevĂ”tte eesotsas olnud. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Mihkel oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI KEEMIATÖÖSTUSE TÖÖTAJATE AMETIÜHINGUTE LIIT. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Arvi oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 2 aastat. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI MERELOOTSIDE ÜHING MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Endel oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust ĂŒks aasta. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet VILJANDI LINN, RIIA MNT 83 KÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Raivo oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 2 aastat. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI METALLITÖÖTAJATE AMETIÜHINGUTE LIIT. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Valentin oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 2 aastat. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI TRANSPORDIAMETIÜHINGUTE FÖDERATSIOON MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Tiit oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI MAJANDUSTÖÖTAJATE AMETIÜHINGUTE LIIT MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Olavi oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI TRÜKITÖÖLISTE LIIT. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Vahur oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust ĂŒks aasta. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI TRANSPORDI- JA TEETÖÖTAJATE AMETIÜHING MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Tiiu oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 0 aastat. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet TALLINN, ÕISMÄE TEE 5 KÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Sirje oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 2 aastat. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet TEENINDUS-JA TOOTMISTÖÖTAJATE AMETIÜHING. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Ülle oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet AVATUD HARIDUSE LIIT MTÜ. Ta on EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tĂ€naseks juba muud vĂ€ljakutsed valinud.

   Krista oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI GEOLOOGIATÖÖTAJATE AMETIÜHING MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Tatjana oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI TEENINDUS- JA KAUBANDUSTÖÖTAJATE AMETIÜHING MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ kĂ”rval on tĂ€na veel alles ja tegutsevad "AmetiĂŒhingute tegevus" turul 2 ettevĂ”tet. Valdkonna turu maht kokku on tĂ€na 0.07 miljonit eurot, millest EESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT MTÜ osa on tubli 56.9%!

   illustration

   Soovid liituda Storybookiga?

   Esimene kuu tasuta vÔi 3 esimest kuud -50%!

   • BrĂ€nd
   • MĂŒĂŒk
   • Personal
   • Krediit
   Vaata pakkumist
   #Harjumaa

   Kommentaarid (0)


   Lisan kommentaari

   Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

   Dropdown

   kÔik artiklid

   Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

   Loader

   Loader

   App Ad

   Storybook Chrome laiendus

   Storybooki laiendus ĂŒtleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusvÀÀrne see firma tĂ€na on. laadi laiendus alla

   NĂ€ed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevĂ”tte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevĂ”ime ja finantsinfoga.