Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI PSÜHHODRAAMA ÜHING MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

116 külastajat

1 jälgija

EESTI PSÜHHODRAAMA ÜHING MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI PSÜHHODRAAMA ÜHING MTÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (675.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti V. M. (23.01.1961) ja P. V. (25.01.1965). EESTI PSÜHHODRAAMA ÜHING MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, V. M. parimas nooruses 35 aastane, P. V..

V. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne EESTI PSÜHHODRAAMA ÜHING MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SELF-II OÜ. Täna ta siiski enam EESTI PSÜHHODRAAMA ÜHING MTÜ eesotsas ei toimeta.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI PSÜHHODRAAMA ÜHING MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI PSÜHHODRAAMA ÜHING MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI PSÜHHODRAAMA ÜHING MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu huvikoolitus" turul 13 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 2.1 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haridus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..