?

HC PANTER MTÜ hetkeolukord

Juba 1371 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 5,0 punktiga ja kommenteeritud 1 kord.

Tegevusaruanne 2022

Mittetulundusühing HC Panter asutati 07. juunil 2001.a. Meie missioon on treenida hokinoori kõige kaasaegsemal ja paremal tasemel Eestis ning meie visiooniks on valmistada ette noori Eesti koondises ja rahvusvahelistes kõrgliigades mängimiseks.

Meie tugevuseks on heal tasemel treenerid ning skandinaavlaslik mänguõpe.

MTÜ töötajate palgakulu koos maksudega moodustas 79 588 eurot. 2022.

majandusaasta lõpetas klubi kasumiga summas 13 607 eurot.

MTÜ tööd korraldab juhatus. Juhatus on 2-liikmeline.

Alates 2013. aasta jaanuarist tegutseb klubi juures huvikool - HC Panter Hokikool.

Hokikoolis treenib hetkel 245 sportlast.

2020/2021 hooajast alates osaleb HC Panter esindusmeeskond Eesti

Meistrivõistlustel.

2022/2023 hooajal saavutas HC Panter esindusmeeskond Eesti Meistrivõistlustel 1.

koha. Samuti saavutasid Eesti NMV esimese koha U18 ja U16 meeskonnad.

Juhatuse liikmetele tasusid makstud ei ole.

2023 aastal jätkub huvikooli töö.

Kommentaarid (0)

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

HC Panter 8 mängijat võitsid Eesti U18 koondisega I divisjoni B-grupi MM-il pronksmedali.

Eesti U18 koondis saavutas I diviskoni B-grupis pronksmedali, võites viiest mängust kaks, Prantsusmaa ja Korea koondised mõlemad alistati 4-3. Itaaliale jäädi a
hcpanter.ee

HC Panteri hooaeg Optibet hokiliigas sai lõpu, kui veerandfinaalseerias tuli tunnistada kolmandat korda HK Prizma paremust.

HC Panter esindusmeeskond pidi tunnistama neljandas veerandfinaalmängus HK Prizma paremust 6-3, mis tähendas kogu seeria kaotust 1-3 ning väljalangemist konkure
hcpanter.ee

Optibet hokiliiga veerandfinaalseeria kolmandas kohtumises tuli HC Panter esindusmeeskonnal tunnistada HK Prizma paremust 7-4. HC Panteri eest viskas kolm värav
hcpanter.ee

HC Panter esindusmeeskond võitis Optibet Hokiliigas teises veerandfinaalis HK Prizmat ja viigistas seeria

Optibet hokiliiga veerandfinaalseeria avamängus HK Prizma vastu kaotusega leppima pidanud HC Panter esindusmeeskond viigistas esmaspäeval seeria, kui Daniil Tsa
hcpanter.ee

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.