Alusta vestlust ja saada sÔnum
Kontaktid
Otsi kontakte oma listist
   EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ 80185947 - Registrisse kantud
   Staatus: Offline
   Vali, kuidas suhelda Postitage ja kommenteerige oma kasutajanimega vÔi ettevÔttega.
   Logi sisse / Registreeru
   9499_muude-organisatsioonide-tegevus_62997918_m_xl.jpg

   EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ: SĂŒnnilugu

   Tallinna linna kandis toimetav ettevĂ”te, EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ sĂŒndis 18 aastat tagasi.

   Otsustajad

   Otsustajad

   Äritehingute eest vastutavad isikud, kasusaajad, endised ja praegused seosed ajateljel. Juhtide Ă€ritegevuse mustrid.

   Vaata raportist >

   Kui keskmiselt elab Eesti ettevĂ”te kuni 6 aastat, siis EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ on selle vanuse juba 3 korda ĂŒletanud! Nende 846862.95 aasta kĂ€ive (1.32 miljon eurot) nĂ€itab, et töö kĂ€ib.

   Selle firma panid pĂŒsti Margus L., Ants V., Jaanus T., Andres J., Urmas K., TĂ”nis K., Maret M., Tarmo T., Jaan M., Ando H., Tarmo T., Toomas S., Toivo T., Arnold K., JĂŒri V., VĂ€ino H., Aavo K., Rein L., Gennadi K., Valeri K. ja Edgar S.. EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, Margus L. kaunis keskeas 49 aastane, Ants V. kaunis keskeas 43 aastane, Jaanus T. kaunis keskeas 38 aastane, Andres J. kaunis keskeas 37 aastane, Urmas K. parimas nooruses 32 aastane, TĂ”nis K. Maret Maripuu kaunis keskeas 40 aastane, Tarmo T. kĂŒpses vanuses 64 aastane, Jaan M. kĂŒpses vanuses 58 aastane, Ando H. kaunis keskeas 49 aastane, Tarmo T. kaunis keskeas 42 aastane, Toomas S. kĂŒpses vanuses 59 aastane, Toivo T. kĂŒpses vanuses 56 aastane, Arnold K. kaunis keskeas 46 aastane, JĂŒri V. kaunis keskeas 50 aastane, VĂ€ino H. kĂŒpses vanuses 54 aastane, Aavo K. kaunis keskeas 45 aastane, Rein L. kĂŒpses vanuses 52 aastane, Gennadi K. kaunis keskeas 48 aastane, Valeri K. kĂŒpses vanuses 52 aastane, Edgar S..

   Margus ei olnud enam Ă€ris sugugi roheline ja tĂ”i siia kaasa oma varasema, 9 ettevĂ”tte juhtimisest saadud 7 aastase Ă€rikogemuse. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet REMDAL OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jĂ€lle EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

   Ants oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 4 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet PILDIKODA OÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Jaanus oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 3 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI REFORMIERAKOND MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Andres ei olnud enam Ă€ris sugugi roheline ja tĂ”i siia kaasa oma varasema, 12 ettevĂ”tte juhtimisest saadud 6 aastase Ă€rikogemuse. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI NAABRIVALVE MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Urmas oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ĂŒhegi ettevĂ”tte eesotsas olnud. Ta on EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tĂ€naseks juba muud vĂ€ljakutsed valinud.

   TĂ”nis oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 5 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet PAIDE LINN, RISTIKU TN 1, RISTIKU TN 2, RISTIKU TN 4 KÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Maret oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 4 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet KODANIKUKOOLITUS MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Tarmo oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 3 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet HEAKORRASTUS AS. Ta on EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tĂ€naseks juba muud vĂ€ljakutsed valinud.

   Jaan oli vĂ€rske veri, sest alustas selle ettevĂ”ttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ĂŒhegi ettevĂ”tte eesotsas olnud. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Ando oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 5 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet PAKKEMEISTER OÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Tarmo oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 4 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet KAGU MOTOKLUBI MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Toomas oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust ĂŒks aasta. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet PÄRNUMAA HARIDUS- JA OMAVALITSUSASUTUSTE KOOLITUSKESKUS. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Toivo oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 4 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet TALLINNA VÕRU SELTS MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Arnold ei olnud enam Ă€ris sugugi roheline ja tĂ”i siia kaasa oma varasema, 6 ettevĂ”tte juhtimisest saadud 6 aastase Ă€rikogemuse. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI TOIDUAINETÖÖSTUSE LIIT MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   JĂŒri oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 4 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet AIANDUSÜHISTU UUSKÜLA 24 MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   VĂ€ino ei olnud enam Ă€ris sugugi roheline ja tĂ”i siia kaasa oma varasema, 9 ettevĂ”tte juhtimisest saadud 6 aastase Ă€rikogemuse. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet VIA GRUPP OÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Aavo oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 5 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet KERGEJÕUSTIKUKLUBI VISA MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Rein ei olnud enam Ă€ris sugugi roheline ja tĂ”i siia kaasa oma varasema, 10 ettevĂ”tte juhtimisest saadud 6 aastase Ă€rikogemuse. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet KAEVU JUURES OÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Gennadi ei olnud enam Ă€ris sugugi roheline ja tĂ”i siia kaasa oma varasema, 4 ettevĂ”tte juhtimisest saadud 6 aastase Ă€rikogemuse. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet IRSAM OÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Valeri oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 5 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet KAPITAALEHITUS OÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   Edgar oli enne seda ettevĂ”tmist Ă€ris juba kĂ€e valgeks saanud, temal oli Ă€rikogemust 5 aastat. Enne EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevĂ”tet EESTI KESKERAKOND MTÜ. TĂ€na ta siiski enam EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

   EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ kĂ”rval on tĂ€na veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata organisatsioonide tegevus" turul 33 ettevĂ”tet. Valdkonna turu maht kokku on tĂ€na 1.5 miljonit eurot.

   illustration

   Soovid liituda Storybookiga?

   Esimene kuu tasuta vÔi 3 esimest kuud -50%!

   • BrĂ€nd
   • MĂŒĂŒk
   • Personal
   • Krediit
   Vaata pakkumist
   #Harjumaa

   Kommentaarid (0)

   Lisan kommentaari

   Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

   Dropdown

   kÔik artiklid

   Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

   Loader

   App Ad

   Storybook Chrome laiendus

   Storybooki laiendus ĂŒtleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusvÀÀrne see firma tĂ€na on. laadi laiendus alla

   NĂ€ed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevĂ”tte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevĂ”ime ja finantsinfoga.