Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI KRIKETI LIIT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

146 külastajat

5 jälgijat

EESTI KRIKETI LIIT MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI KRIKETI LIIT MTÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (39136.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. V. S. (18.08.1969), M. R. D. (24.03.1952), P. J. K. M. (25.06.1965), K. K. (13.01.1972), R. K. (28.02.1972) ja C. J. B. (03.10.1965). EESTI KRIKETI LIIT MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 33 aastane, M. V. S. küpses vanuses 51 aastane, M. R. D. kaunis keskeas 37 aastane, P. J. K. M. parimas nooruses 31 aastane, K. K. parimas nooruses 31 aastane, R. K. kaunis keskeas 37 aastane, C. J. B..

M. V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KRIKETI LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KRIKETI LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

M. R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Täna ta siiski enam EESTI KRIKETI LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

P. J. K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne EESTI KRIKETI LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet INTERNATIONAL LANGUAGE SERVICES OÜ. Täna ta siiski enam EESTI KRIKETI LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne EESTI KRIKETI LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet INBIO OÜ. Täna ta siiski enam EESTI KRIKETI LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Täna ta siiski enam EESTI KRIKETI LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

C. J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KRIKETI LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KRIKETI LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI KRIKETI LIIT MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu spordi- ja vabaajakoolitus" turul 13 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 2.4 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haridus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..