Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

815 külastajat

22 jälgijat

TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (675685.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. A. (23.05.1965), R. S. (29.06.1964), I. T. (19.04.1954), V. K. (19.12.1951), R. K. (22.10.1945), A. S. (24.02.1961), M. K. (21.08.1957), B. R. (12.08.1947), J. R., A. S. (25.11.1952), A. K. (20.04.1953), A. K. (26.03.1956), V. J. (29.04.1958), A. K. (06.12.1960), H. A. (25.09.1964), M. P. (27.03.1965), U. K. (14.07.1965), V. N. (24.12.1968) ja N. B. (17.01.1949). TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, A. A. kaunis keskeas 39 aastane, R. S. kaunis keskeas 49 aastane, I. T. küpses vanuses 51 aastane, V. K. küpses vanuses 57 aastane, R. K. kaunis keskeas 42 aastane, A. S. kaunis keskeas 45 aastane, M. K. küpses vanuses 55 aastane, B. R. Jüri Raudseping kaunis keskeas 50 aastane, A. S. kaunis keskeas 50 aastane, A. K. kaunis keskeas 47 aastane, A. K. kaunis keskeas 45 aastane, V. J. kaunis keskeas 42 aastane, A. K. kaunis keskeas 38 aastane, H. A. kaunis keskeas 38 aastane, M. P. kaunis keskeas 37 aastane, U. K. parimas nooruses 34 aastane, V. N. küpses vanuses 54 aastane, N. B..

. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TARTU EPT OÜ. TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RAIN SANGERNEBO APTEEGI TALU FIE. TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet IVAR TEDREMA SEPA TALU FIE. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ÜLENURME JAHISELTS MTÜ. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TARTUMAA LOODUSKOOLITUS MTÜ. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TARTU SPORDISELTS KALEV MTÜ. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LATIKAS OÜ. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HOONEÜHISTU MÜÜRI-2 TÜH. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AGU KASETALU KASE TALU FIE. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PILVRE OÜ. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KASTRE VALD, ROIU ALEVIK, MÄNNI TN 5 KÜ. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI LINNADE JA VALDADE LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTIMAA ÜHENDATUD VASAKPARTEI MTÜ. Ta on TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

N. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NIINA BARANINA FIE. Täna ta siiski enam TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ eesotsas ei toimeta.

TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid" turul 16 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.861 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..