Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT

Meedialeht ja uudisvoog

534 külastajat

72 jälgijat

JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT: Sünnilugu

Paide linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti J. E. (12.10.1955), K. K. (21.05.1960), K. P. (25.07.1960), J. K. (27.09.1971), K. I. ja H. S. (09.08.1971). JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 50 aastane, J. E. kaunis keskeas 45 aastane, K. K. kaunis keskeas 45 aastane, K. P. parimas nooruses 34 aastane, J. K. Kaia Iva parimas nooruses 34 aastane, H. S..

. Enne JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI IMAVERE MTÜ. Ta on JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

. Enne JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPORDIKLUBI VARGAMÄE MTÜ. Ta on JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

. Enne JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KESK-EESTI JÄÄTMEHOOLDUSKESKUS MTÜ. Ta on JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

. Enne JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet JÄRVAMAA ÜHISTRANSPORDI KESKUS MTÜ. Ta on JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LÕUNA-JÄRVAMAA ARENDUSÜHING MTÜ. Ta on JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

. Enne JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet JÄRVAMAA ÜHISTRANSPORDI KESKUS MTÜ. Ta on JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

JÄRVAMAA OMAVALITSUSTE LIIT kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid" turul 20 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.861 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..