Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI APOSTLIK-ÕIGEUSU KIRIKU TALLINNA PÜHA SIIMEONI JA NAISPROHVET HANNA KOGUDUS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

201 külastajat

3 jälgijat

EESTI APOSTLIK-ÕIGEUSU KIRIKU TALLINNA PÜHA SIIMEONI JA NAISPROHVET HANNA KOGUDUS MTÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus EESTI APOSTLIK-ÕIGEUSU KIRIKU TALLINNA PÜHA SIIMEONI JA NAISPROHVET HANNA KOGUDUS MTÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 520 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 506 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 2 678 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 26 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2018) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 663 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 7 962 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

EESTI APOSTLIK-ÕIGEUSU KIRIKU TALLINNA PÜHA SIIMEONI JA NAISPROHVET HANNA KOGUDUS MTÜ tegutseb sektoris MUUD TEENINDAVAD TEGEVUSED, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 843 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..