Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

77 külastajat

3 jälgijat

EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti I. T. (14.05.1940), P. K. (19.11.1971) ja E. S. (07.03.1972). EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 64 aastane, I. T. parimas nooruses 32 aastane, P. K. parimas nooruses 32 aastane, E. S..

. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PÕLVA LIHATÖÖSTUS OÜ. EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU TARTU MAARJA KOGUDUS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kirikute, koguduste ja kloostrite tegevus" turul 8 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.195 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..