×
Irid

Alusta vestlust ja saada sõnum

×
Irid

EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog
EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ: Sünnilugu

EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ: Sünnilugu

Kuressaare linna kandis toimetav ettevõte, EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ sündis 17 aastat tagasi.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ on selle vanuse juba 3 korda ületanud! Noh ja nende ilus 1816189.00 aasta käivegi (284042.00 eurot) kinnitab, et küllap juhid ikka teavad, mis teevad.

Selle firma panid püsti T. O., A. T., P. R., K. K., I. S., A. S. ja V. N.. EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 41 aastane, T. O. kaunis keskeas 36 aastane, A. T. küpses vanuses 61 aastane, P. R. kaunis keskeas 48 aastane, K. K. kaunis keskeas 42 aastane, I. S. kaunis keskeas 36 aastane, A. S. küpses vanuses 56 aastane, V. N..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 6 aastase ärikogemuse. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU PÜHA JAKOBI KOGUDUS MTÜ. EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

K. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 6 aastase ärikogemuse. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KURESSAARE PERERAADIO MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

I. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 3 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RAITOM-BEZET KURESSAARE OÜ. Täna ta siiski enam EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 12 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SAAREMAA TALUPIDAJATE LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU KURESSAARE LAURENTIUSE KOGUDUS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutseb "Usuorganisatsioonide tegevus" turul 1 ettevõte. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.02 miljonit eurot.

×
Irid

Kommentaare ei ole


Lisan kommentaari

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

kõik artiklid
Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.