×
Irid

Alusta vestlust ja saada sõnum

×
Irid

O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ: Sünnilugu

Hiiu maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (35592.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. I., M. K., A. L., D. L., J. Ü., A. I. ja M. K.. O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, A. I. parimas nooruses 27 aastane, M. K. parimas nooruses 33 aastane, A. L. parimas nooruses 29 aastane, D. L. parimas nooruses 27 aastane, J. Ü. parimas nooruses 33 aastane, A. I. parimas nooruses 26 aastane, M. K..

A. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 12 ettevõtte juhtimisest saadud 8 aastase ärikogemuse. Enne O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HALUPUU FIREWOOD PRODUCTS OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BETOONKING OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LEHTMA SAEVESKI OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

D. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TUCURUVI OÜ. Ta on O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

J. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 8 ettevõtte juhtimisest saadud 6 aastase ärikogemuse. Enne O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet JANIS ÜKSIK FIE. Ta on O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet INIMESEÕPETUSE ÜHING MTÜ. Ta on O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

O RING DAGEIDA DIVERS CLUB MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata sporditegevus" turul 27 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 3.4 miljonit eurot.

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.