Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

202 külastajat

10 jälgijat

EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti M. P. (14.04.1962), A. K. (17.03.1946), M. P. (11.11.1941), P. H. (14.01.1948), A. K. (14.07.1960) ja E. V. (01.05.1952). EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 43 aastane, M. P. küpses vanuses 59 aastane, A. K. küpses vanuses 63 aastane, M. P. küpses vanuses 57 aastane, P. H. kaunis keskeas 45 aastane, A. K. küpses vanuses 53 aastane, E. V..

. Enne EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI PITSAT OÜ. EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEHTART OÜ. EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KINDRAL JOHAN LAIDONERI SELTS MTÜ. EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet JERUUSALEMMA RAHVUSVAHELISE KRISTLIKU SUURSAATKONNA EESTI OSAKOND MTÜ. EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BELEKS ERIEHITUSE OÜ. EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ARS-VASETÖÖD OÜ. EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

EESTI FALERISTIKA SELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Juveeltoodete imitatsioonide jms tootmine" turul 6 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.391 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..