Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PÄRNU LINN, ESPLANAADI TN 5 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

55 külastajat

0 jälgijat

PÄRNU LINN, ESPLANAADI TN 5 KÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PÄRNU LINN, ESPLANAADI TN 5 KÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (2689.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. P. (04.04.1934) ja M. P. (25.05.1970). PÄRNU LINN, ESPLANAADI TN 5 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel juba pensionieas 72 aastane, M. P. parimas nooruses 35 aastane, M. P..

. Enne PÄRNU LINN, ESPLANAADI TN 5 KÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MAGDA PALLO FIE. Täna ta siiski enam PÄRNU LINN, ESPLANAADI TN 5 KÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÄRNU LINN, ESPLANAADI TN 5 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PÄRNU LINN, ESPLANAADI TN 5 KÜ eesotsas ei toimeta.

PÄRNU LINN, ESPLANAADI TN 5 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 4318 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..