×
Irid

Alusta vestlust ja saada sõnum

L. R.´le

×
Irid

RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog
RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ: Sünnilugu

RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ: Sünnilugu

Rapla linna kandis toimetav ettevõte, RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ sündis 15 aastat tagasi.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti T. M., N. L., H. V., E. H., K. K., T. R., J. V., T. R. ja T. L.. RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, T. M. kaunis keskeas 40 aastane, N. L. kaunis keskeas 44 aastane, H. V. kaunis keskeas 38 aastane, E. H. kaunis keskeas 47 aastane, K. K. küpses vanuses 57 aastane, T. R. küpses vanuses 54 aastane, J. V. parimas nooruses 26 aastane, T. R. küpses vanuses 55 aastane, T. L..

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

N. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LIISU RÕIVAD OÜ. RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

E. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 6 aastase ärikogemuse. Enne RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ELARI HIIS FIE. RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 6 ettevõtte juhtimisest saadud 8 aastase ärikogemuse. Enne RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KAIU KALAKLUBI MTÜ. Täna ta siiski enam RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

T. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 14 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ORES EHITUS OÜ. Täna ta siiski enam RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TETOM OÜ. Täna ta siiski enam RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

T. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 6 aastase ärikogemuse. Enne RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ELLU MTÜ. Täna ta siiski enam RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude organisatsioonide tegevus" turul 34 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.5 miljonit eurot.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.