Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

100 külastajat

0 jälgijat

NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ: Sünnilugu

Narva-Jõesuu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (13518.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti I. T. (03.06.1964), S. T. (01.01.1967) ja H. R. (08.05.1969). NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 41 aastane, I. T. kaunis keskeas 39 aastane, S. T. kaunis keskeas 37 aastane, H. R..

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ eesotsas ei toimeta.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ eesotsas ei toimeta.

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ROOTSIKELDRI TALU FIE. Täna ta siiski enam NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ eesotsas ei toimeta.

NARVA-JÕESUU LINN, SINIMÄE ALEVIK, UUS TN 2 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 190 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 29.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..