Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

81 külastajat

1 jälgija

KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ: Sünnilugu

Valga maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2017 aasta käive (11085.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti E. L. (27.10.1971), Õ. P. (29.11.1955) ja H. P. (05.08.1965). KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, E. L. kaunis keskeas 50 aastane, Õ. P. kaunis keskeas 40 aastane, H. P..

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

Õ. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VALGAMAA KODUKANDI ÜHENDUS MTÜ. KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

KODUPAIGA KÜLASELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid" turul 24 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.861 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..