Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

77 külastajat

8 jälgijat

EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (80376.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. V. (10.07.1947), J. R. (23.03.1957) ja M. V. (20.03.1965). EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 58 aastane, M. V. kaunis keskeas 49 aastane, J. R. kaunis keskeas 41 aastane, M. V..

. Enne EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI KRISTLIK NELIPÜHI KIRIK MTÜ. EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SILLAMÄE SADAM AS. Täna ta siiski enam EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ eesotsas ei toimeta.

EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU LOOTUSE KÜLA KOGUDUS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 141 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 97.2 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..