Meedialeht
Vali raport X

EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

31 külastajat

0 jälgijat

EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti S. S. (08.06.1956), R. P. (08.03.1964) ja M. R. (25.04.1971). EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 49 aastane, S. S. (s. 08.06.1956); kaunis keskeas 42 aastane, R. P. (s. 08.03.1964); parimas nooruses 35 aastane, M. R. (s. 25.04.1971).S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI APOSTLIK-ÕIGEUSU KIRIKU TALLINNA PÜHA SIIMEONI JA NAISPROHVET HANNA KOGUDUS MTÜ. EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani. M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

EESTI KIRIKUTEKSTIILI SÕPRADE SELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Vaba aja veetmise, meelelahutuse ja kultuurilise tegevusega või huvialadega seotud ühendused ning huviklubid" turul 17 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.161 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..