Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

50 külastajat

1 jälgija

PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ: Sünnilugu

Jõgeva maakonnas toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (4103.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti N. A. (23.02.1961), S. L. (24.04.1941) ja E. K. (30.07.1937). PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, N. A. küpses vanuses 65 aastane, S. L. juba pensionieas 69 aastane, E. K..

N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ eesotsas ei toimeta.

PÕLTSAMAA VALD, ADAVERE ALEVIK, KUUSE TN 1 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 203 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 29.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..