Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PÕLVA VALD, AHJA ALEVIK, NOORUSE TN 6 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

66 külastajat

1 jälgija

PÕLVA VALD, AHJA ALEVIK, NOORUSE TN 6 KÜ: Sünnilugu

PÕLVA VALD, AHJA ALEVIK, NOORUSE TN 6 KÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 11.10.2006, kuid äritegevust ei alustatudki.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PÕLVA VALD, AHJA ALEVIK, NOORUSE TN 6 KÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti V. K. (06.05.1934) ja I. S. (23.05.1961). PÕLVA VALD, AHJA ALEVIK, NOORUSE TN 6 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel juba pensionieas 72 aastane, V. K. kaunis keskeas 45 aastane, I. S..

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÕLVA VALD, AHJA ALEVIK, NOORUSE TN 6 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PÕLVA VALD, AHJA ALEVIK, NOORUSE TN 6 KÜ eesotsas ei toimeta.

I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÕLVA VALD, AHJA ALEVIK, NOORUSE TN 6 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam PÕLVA VALD, AHJA ALEVIK, NOORUSE TN 6 KÜ eesotsas ei toimeta.

PÕLVA VALD, AHJA ALEVIK, NOORUSE TN 6 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 203 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 29.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..