Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PÄRNU LINN, A. H. TAMMSAARE PST 24 KÜ

Meedialeht ja uudisvoog

121 külastajat

1 jälgija

PÄRNU LINN, A. H. TAMMSAARE PST 24 KÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PÄRNU LINN, A. H. TAMMSAARE PST 24 KÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. O. (09.09.1961) ja A. T. (17.08.1970). PÄRNU LINN, A. H. TAMMSAARE PST 24 KÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, A. O. kaunis keskeas 36 aastane, A. T..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PÄRNU LINN, A. H. TAMMSAARE PST 24 KÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle PÄRNU LINN, A. H. TAMMSAARE PST 24 KÜ juhitoolile tagasi maandunud.

A. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne PÄRNU LINN, A. H. TAMMSAARE PST 24 KÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet CORD OÜ. Ta on PÄRNU LINN, A. H. TAMMSAARE PST 24 KÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

PÄRNU LINN, A. H. TAMMSAARE PST 24 KÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)" turul 202 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 29.3 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..