Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ISLANDER MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

137 külastajat

2 jälgijat

ISLANDER MTÜ: Sünnilugu

Kuressaare linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ISLANDER MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti E. T. (23.02.1976) ja I. P. (25.09.1974). ISLANDER MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 30 aastane, E. T. parimas nooruses 32 aastane, I. P..

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ISLANDER MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SAARE PARTNER OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle ISLANDER MTÜ juhitoolile tagasi maandunud.

I. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne ISLANDER MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, RÄHNI TN 11 // 11A KÜ. ISLANDER MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ISLANDER MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid" turul 24 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.861 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..