Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

97 külastajat

3 jälgijat

PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ: Sünnilugu

Paide linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (27808.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti V. T. (01.08.1952), T. P. (28.08.1965), M. L. (10.04.1964), H. K. (03.03.1965), A. J. (19.03.1953) ja R. E. (12.10.1970). PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 54 aastane, V. T. kaunis keskeas 41 aastane, T. P. kaunis keskeas 42 aastane, M. L. kaunis keskeas 41 aastane, H. K. küpses vanuses 53 aastane, A. J. kaunis keskeas 36 aastane, R. E..

. Enne PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI EVANGEELSE LUTERLIKU KIRIKU PAIDE PÜHA RISTI KOGUDUS MTÜ. PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet COMFORT AE AS. PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PAIDE LINN, VAINU TN 6 KÜ. Täna ta siiski enam PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

PAIDE GÜMNAASIUMI SELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Vaba aja veetmise, meelelahutuse ja kultuurilise tegevusega või huvialadega seotud ühendused ning huviklubid" turul 18 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.358 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..