Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RAHTLA KÜLASELTS MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog

127 külastajat

8 jälgijat

RAHTLA KÜLASELTS MTÜ: Sünnilugu

RAHTLA KÜLASELTS MTÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 27.10.2006, kuid äritegevust ei alustatudki.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis RAHTLA KÜLASELTS MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti H. Õ. (24.12.1938), M. T. (05.11.1967), M. V. (22.12.1958) ja S. P. (18.10.1939). RAHTLA KÜLASELTS MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel juba pensionieas 67 aastane, H. Õ. kaunis keskeas 38 aastane, M. T. kaunis keskeas 47 aastane, M. V. juba pensionieas 67 aastane, S. P..

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAHTLA KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. RAHTLA KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne RAHTLA KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SAAREMAA ARSTIDE SELTS MTÜ. RAHTLA KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne RAHTLA KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet DR. MONIKA VASK OÜ. RAHTLA KÜLASELTS MTÜ eesotsas on juht tänase päevani.

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne RAHTLA KÜLASELTS MTÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam RAHTLA KÜLASELTS MTÜ eesotsas ei toimeta.

RAHTLA KÜLASELTS MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid" turul 24 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 0.861 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..