×
Irid

Alusta vestlust ja saada sõnum

N. M.´le

×
Irid

NELJA VALLA KOGU MTÜ

Meedialeht ja uudisvoog
NELJA VALLA KOGU MTÜ: Sünnilugu

NELJA VALLA KOGU MTÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, NELJA VALLA KOGU MTÜ sündis 15 aastat tagasi.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NELJA VALLA KOGU MTÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Noh ja nende ilus 45786.00 aasta käivegi (102497.00 eurot) kinnitab, et küllap juhid ikka teavad, mis teevad.

Selle firma panid püsti H. M., K. R., M. T., A. P., V. K., D. R., M. T., M. P. ja P. T.. NELJA VALLA KOGU MTÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 44 aastane, H. M. küpses vanuses 55 aastane, K. R. küpses vanuses 64 aastane, M. T. küpses vanuses 59 aastane, A. P. küpses vanuses 57 aastane, V. K. kaunis keskeas 43 aastane, D. R. parimas nooruses 34 aastane, M. T. parimas nooruses 33 aastane, M. P. kaunis keskeas 46 aastane, P. T..

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne NELJA VALLA KOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KIILI ETTEVÕTJATE LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam NELJA VALLA KOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

K. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 10 aastase ärikogemuse. Enne NELJA VALLA KOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KORUKA OÜ. Täna ta siiski enam NELJA VALLA KOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

M. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 8 aastase ärikogemuse. Enne NELJA VALLA KOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PARGI 37 KINNISTUD MTÜ. Täna ta siiski enam NELJA VALLA KOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

A. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne NELJA VALLA KOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KURTNA KÜLASELTS MTÜ. Täna ta siiski enam NELJA VALLA KOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

V. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 10 aastase ärikogemuse. Enne NELJA VALLA KOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI HOBUSEKASVATAJATE SELTS MTÜ. Täna ta siiski enam NELJA VALLA KOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

D. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 9 ettevõtte juhtimisest saadud 8 aastase ärikogemuse. Enne NELJA VALLA KOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VÄÄNA JAHISELTS MTÜ. Täna ta siiski enam NELJA VALLA KOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

M. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 8 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne NELJA VALLA KOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KMT PREFAB OÜ. Täna ta siiski enam NELJA VALLA KOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

M. ei olnud enam äris sugugi roheline ja tõi siia kaasa oma varasema, 6 ettevõtte juhtimisest saadud 10 aastase ärikogemuse. Enne NELJA VALLA KOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SILICIUM OÜ. Täna ta siiski enam NELJA VALLA KOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

P. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne NELJA VALLA KOGU MTÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KURTNA KÜLASELTS MTÜ. Täna ta siiski enam NELJA VALLA KOGU MTÜ eesotsas ei toimeta.

NELJA VALLA KOGU MTÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude organisatsioonide tegevus" turul 34 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.5 miljonit eurot.

×
Irid

Kommentaare ei ole


Lisan kommentaari

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

kõik artiklid
Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.